Масаж руки після перелому

Масаж руки після перелому

Коли лікар діагностує перелом, в голові пацієнта проноситься безліч думок. Це не дивно. Проблема здатна вибити людини зі звичного ритму життя на кілька тижнів або місяців. Фахівці кажуть, що період відновлення не менш важливий, ніж той час, який хворий проводить у гіпсі. Чим швидше він почне розробку пошкодженої кінцівки, тим кращим буде результат. Масаж руки після перелому – обов’язкова міра, яку варто вибрати всім, хто хоче скоріше вести колишній спосіб життя, не згадуючи про наслідки. Необов’язково їхати в лікарню – замовте послугу лікувального масажу на дому – це зручно і доступно за ціною.

Масаж руки після перелому

Важливість правильного масажу
Одна з найпоширеніших проблем – перелом руки. При падінні чоловік часто спирається на руку, і все навантаження переходить в цю область. Після перелому ушкодження фіксують за допомогою гіпсу, щоб знерухомити частина тіла і сприяти правильному формуванню кісткової мозолі, яка призведе до зрощення тканин. Цей процес займає не менше трьох тижнів. За цей час в місці перелому погіршується кровообіг, сповільнюються обмінні процеси. Коли гіпс знімають з пошкодженої кінцівки: вона виглядає більш тонкої і слабкою, ніж здорова частина тіла. Масаж кисті руки після перелому дозволяє відновити кінцівку, запобігти атрофії тканин і повернути тонус м’язів. Без цього заходу відновний період затягнеться. Рухова функція ослабне і може до кінця не відновитися. Наприклад, якщо пацієнт не погоджується проходити масаж руки після перелому ліктьового суглоба, то в майбутньому йому важко повністю розігнути руку.

Професійний масаж після перелому зап’ястя руки має такі переваги:
підвищення тонусу і трофічних процесів в тканинах;
поліпшення рухливості;
стимулювання процесів регенерації;
відновлення чутливості;
психологічний ефект, після перелому пацієнти часто бояться рухати кінцівками.
Особливо необхідний масаж після перелому руки зі зміщенням, оскільки відновний період в цьому випадку довше, ніж при стандартному пошкодженні кінцівок. У гіпсі рука атрофується, і відновити її рухливість самостійно буде складно.

Домашній масаж – в чому плюси?
Зазвичай масаж руки після перелому плечової кістки або іншій області включає в себе погладжування, поплескування, розтирання, легкі розминання. З боку здається, що так зможе зробити кожен. Саме професійний підхід дуже важливий. Людина, незнайомий з технікою масажу, може нанести собі травму, не розрахувавши силу впливу. Не варто ризикувати, тим більше що сьогодні домашній масаж цілком доступний за ціною, і грамотний фахівець виконає його правильно.

Особливо порадує послуга виїзду фахівця додому тих людей, яким потрібен масаж руки після перелому променевої кістки. Це серйозна травма, що формує страх виходити на вулицю. Особливо це стосується пенсіонерів, які впали під час ожеледиці. Щоб не ризикувати і спочатку відновитися після травми, можна викликати масажиста додому. Професійний підхід допоможе повернути руці колишню рухливість!

Більш детальну інформацію щодо цін на масаж уточнюйте по телефону.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *