Питання / Відповідь

Чи допомагає ручний масаж боків схуднути? Коли з'явиться перший ефект від масажу?

Так, допомагає. Уже через кілька процедур ефект буде помітний, для його закріплення варто пройти повний курс терапії. Кількість процедур залежить від різних чинників: занедбаності шкіри, способу життя, віку. Максимальний ефект досягається після одного курсу.

Навіщо робити масаж, якщо можна посидіти не дієта?

При дієті йдуть не проблемні місця, худнуть спочатку обличчя, груди. Правильно проведена процедура дозволяє схуднути тільки в потрібних місцях. До речі, антицелюлітний масаж вартість в порівнянні з дієтами і лікарськими препаратами має значно нижче, а користь приносить не меншу.

Підтягується чи шкіра?

Метод ідеальний для тих, що худнуть людей з великою вагою. Робіть процедури одночасно з схудненням, і шкіра підтягнеться, а не залишиться обвислі. Підтягнути шкіру потрібно якомога швидше після схуднення, тоді ефект буде значно краще.

Скільки коштує послуги?

Ви можете подивитися прайс-лист масажного кабінету, в якому прописано, скільки коштує масаж які ми робимо, ціни не залежать від проробляємої частини тіла.

Хочу замовити антицелюлітний масаж і зробити обгортання. Це правильно?

Так, ефект буде більше. Ця проблема передбачає комплексний підхід, для отримання необхідного результату, краще застосовувати різнопланові методики. Варто зробити антицелюлітний масаж живота і боків, і пройти процедуру обгортання.

Чи довго чекати першого ефекту?

Після першого сеансу стан шкіри покращиться, але не настільки, щоб припинити проведення процедур. Для появи ефекту і його закріплення необхідно відвідати не менше семи сеансів.

Dont’t give up the time! Purchase now our theme!

Everything you need to build an excellent website.