Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж

Даний вид масажу є одним з кращих методів боротьби з целюлітом і спрямований на поліпшення обмінних процесів в підшкірно – жирової клітковини, виведення зайвої рідини і токсинів. Призводить до зменшення обсягів тіла, підвищенню тонусу м’язів і пружності шкіри. Кращий результат досягається при курсовому лікуванні.

Здоров’я – одна з найважливіших складових життя людини, без якої неможливо досягнення успіху і повноцінна реалізація своїх талантів і можливостей. Одним із способів підтримки здоров’я, а також його поліпшення, є масаж в Києві. Ви можете записатися на сеанс масажу в Києві.

Антицелюлітний масаж показаний в разі структурних змін шару підшкірно-жирової клітковини в області сідниць, живота і стегон. Природа «нагородила» такими перетвореннями в фігурі виключно жінок, яких для успішного виношування потомства вона ж і «обернула» в цей нещасливий шар жирової тканини. Під впливом гормональних зрушень в організмі, порушення обміну речовин, вікових особливостей або внаслідок генетичної схильності у кожної з представниць прекрасної статі підшкірно-жирова клітковина поводиться по-різному і целюліт проявляється в різному ступені.

Найчастіше проблема появи целюліту – це проблема косметичного і психологічного характеру, але бувають випадки, коли утворилася фіброзна тканину негативно відбивається на здоров’ї і сприяє погіршенню мікроциркуляції, аж до застійних явищ. Тоді втручання медичних працівників просто необхідно, а ось на ранніх стадіях буває достатньо тільки профілактичних заходів – антицелюлітного масажу, обгортань, збалансованого харчування, антистресових аромаванн в спа салоні, регулярної фізичної активності та інших процедур.

Офіційна медицина не використовує термін «целюліт», так як він невірно трактує процеси, які відбуваються в тканини, вважаючи за краще визначення «ліпосклероз» або «ліподистрофія», але багатьом російським дівчатам і жінкам від цього не легше. У гонитві за модельними стандартами, вони катують себе голодуванням, що в свою чергу якраз і сприяють порушенню обміну речовин і водно-сольового обміну. Гра з вагою чревата появою нових целлюлітних відкладень.

В процесі курсу антицелюлітного масажу, ми даємо детальну інформацію про причини появи і розвитку целюліту в кожному конкретному випадку, допомагаємо налагодити здорове і раціональне харчування, повертаємо впевненість в собі і позбавляємо від стресів, пов’язаних із занепокоєнням з приводу «цього огидного жиру».

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *