Руки масажиста – його надбання

Послуги масажистів сьогодні затребувані як ніколи. Одна з причин – мода на здоровий спосіб життя

За допомогою масажу можна не тільки розслабитися, схуднути, позбутися від зморшок, але і перемогти багато хвороб. Тому попит на масаж переживає справжній бум.
– Київ переповнен масажними салонами, влаштованими найчастіше при салонах краси, фітнес-клубах, спа-центрах. Але чи є прості і зрозумілі критерії оцінки якості послуг і, звичайно ж, ціни пропозиції?
– Ціна на масаж в Києві варіює від 200 до 1000 гривень, залежно від виду масажу, від місця розташування масажного салону або медичного центру і т.д. Щоб зробити правильний вибір, потрібно розуміти, що послуги масажиста високої кваліфікації не можуть коштувати низько. Ціна на масаж безпосередньо пов’язана з його якістю.
– На що звернути увагу, як зрозуміти, чи гарний перед вами масажист або краще після першого сеансу не повертатися в цей салон?
– Руки масажиста – його надбання. Досвідчений масажист, обмацавши ваше тіло, відразу знаходить проблемні зони. Рухи масажиста не повинні бути хаотичними, вони повинні бути впевненими і чіткими. Майстер масажу вступає в енергетичний контакт з пацієнтом і вводить його в стан гармонії. Повинно виникнути відчуття довіри до масажиста.
Якщо під час і особливо після сеансу ви відчуваєте сильні болі, які не продовжуйте. Цей масаж може зашкодити вашому здоров’ю.
Одна з ознак хорошого масажу – це тепло, що розливається по тілу.
– Масаж – це все ж лікування або психологія? Коли масаж необхідний, коли протипоказаний?
– В першу чергу масаж – це лікування. У світі існує дуже багато видів масажу. Їх можна розділити на дві основні системи: європейську (без спеціального впливу на рефлекторні зони) і східну (з впливом на біологічно активні точки). Залежно від показань призначається той чи інший масаж.
Масаж – це серйозний вплив на організм, не потрібно недооцінювати його ефективність, так само як і потрібно остерігатися неякісного масажу, який може завдати серйозної шкоди здоров’ю. Необхідно звернути увагу на досвід і кваліфікацію спеціаліста, який може запропонувати ефективну і безпечну техніку масажу.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *